Finansiāls Atbalsts Saules Paneļu Uzstādīšanai

Vai vēlies samazināt elektrības rēķinus un pāriet uz energoefektīvāku risinājumu, bet trūkst kapitāla? Mēs esam apkopojuši galveno informāciju no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) un valsts attīstības finanšu institūciju “ALTUM”, par pieejamajām valsts atbalsta programmām saules paneļu iegādei un uzstādīšanai.

VARAM Atbalsta Programma Saules Paneļu Iegādei

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) atbalsta programma piedāvā lielisku iespēju iegādāties un uzstādīt saules paneļus ar ievērojamu valsts atbalstu. Šī programma paredz segt līdz pat 70% no kopējām izmaksām, sniedzot maksimālu atbalstu projektam no 10-11.1kW, līdz 4’000 EUR.

ALTUM Atbalsta Programma Saules Paneļu Iegādei

ALTUM atbalsts ir vēl viena iespēja saņemt finansiālu atbalstu saules paneļu iegādei un uzstādīšanai. Šī programma piedāvā līdzfinansējumu, līdz pat 4’000 EUR. Pirms darbu sākšanas tiek veikts rūpīgs novērtējums, lai identificētu optimālāko risinājumu tavai mājsaimniecībai. Pieteikšanās process ietver dokumentu iesniegšanu un gaidīšanu, kamēr tiek saņemts apstiprinājums no ALTUM.

Finansējums ar mūsu palīdzību!

Aizmirsti par birokrātiju – mēs padarīsim procesu ne tikai vienkāršu, bet arī ātru un efektīvu. Spied uz pogu “Pieteikties”, ieplāno konsultācijas zvanu un mēs palīdzēsim!