Biežāk uzdotie jautājumi

BUJ sadaļa piedāvā detalizētas atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem. Uzzini par saules paneļu priekšrocībām, ilgmūžību un efektivitāti.  Ja rodas papildus jautājumi, droši sazinies ar mūsu ekspertiem vai sūti ziņu e-pastā!

Piedāvājam gan klasiskos hibrīdos invertorus, gan tādus hibrīdos invertorus, kurus var integrēt jau esošajā sistēmā, kur jau darbojas saules paneļi.
Papildinot esošo mikroģeneratoru ar mūsu hibrīdinvertoru, iespējams pieslēgt akumulatorus un konfigurēt sistēmu dažādos veidos, atkarībā no paredzamā pielietojuma.
Uzstādām TOP 10 ražotāju paneļus, kas garantē gan kvalitāti, gan ilgmūžību.
Cenu nosaka saules paneļu sistēmas jauda, un to uzstādīšanas vieta. Mūsu speciālists pēc sarunas ar Jums, atkarībā no Jūsu gada elektroenerģijas patēriņu piedāvās optimālāko risinājumu.
Mēs veiksim aprēķinus, lai noteiktu, cik daudz elektroenerģijas Jūsu saules paneļi vidēji spēs saražot gada laikā. Pēc uzstādīšanas un darbības uzsākšanas, jūs varēsiet ērti sekot līdzi saules paneļu produktivitātei.
Jā, informācija par atbalsta nosacījumiem mājsaimniecībām pieejama ALTUM, vai Emisijas kvotu izsolīšanas instrumentā (EKII), kas ir Latvijas Republikas valsts budžeta programma.
Saules paneļu atmaksāšanās laiks ir atšķirīgs katram projektam, taču mūsu pieredze rāda, ka lielākoties tas svārstās no 4 līdz 8 gadiem. Saules paneļiem, ko piedāvājam, ir garantēts 25 līdz 30 gadus darba mūžs, nodrošinot stabilu un ilgtermiņa ieguldījumu.
Jā, saules paneļi saglabā spēju ražot elektroenerģiju arī ziemas mēnešos, taču šajā periodā saražotās enerģijas daudzums ir mazāks nekā vasaras mēnešos. Baltijas valstīs visefektīvākais saules enerģijas ražošanas periods ir no marta līdz oktobrim, kura laikā saules paneļi sasniedz augstāko efektivitāti.
Saules paneļiem ir daudz priekšrocību – galvenais ieguvums ir ievērojami samazināts elektrības rēķins un neatkarība no svārstīgajām elektroenerģijas biržas cenām. Turklāt saules enerģija ir videi draudzīgs elektroenerģijas iegūšanas veids, jo tā ir atjaunojama enerģija. Izvēloties saules enerģiju, Jūs ne tikai samazināt gāzu emisijas, bet arī aktīvi piedalāties klimata pārmaiņu palēnināšanā.
Uzstādām gan vēja ģeneratorus, gan siltumsūkņus, gan auto elektrouzlādes stacijas.